Kosze narożne | półki

Kosze narożne i półki obrotowe

Kosze narożne, które można znaleźć w naszej ofercie efektywnie wykorzystują każdy kąt, w tym również nieustawny narożnik. Skutecznie umożliwiają łatwy dostęp do całej zawartości półki.

Kosze narożne to przede wszystkim wygoda, ergonomia i idealny dostęp do rzeczy i produktów przechowywanych na półce. Kosze narożne są rozwiązaniem, dzięki któremu nawet te najbardziej niedostępne miejsca w narożniku szafy stają się łatwe do zagospodarowania. Zyskujemy dzięki nim dodatkową przestrzeń do przechowywania podręcznych produktów.

Półki obrotowe z naszej oferty są bardzo praktyczne i wymagają stosunkowo niewielkiej przestrzeni, by pomieścić dużą ilość produktów, rzeczy lub drobnego sprzętu AGD. Umożliwiają zachowanie czystości i porządku w szafce narożnej.

Kosze narożne Magic Comfort, które oferujemy, są uniwersalne i umożliwiają wysunięcie całej zawartości szafki na zewnątrz. Posiadają system miękkiego domyku oraz możliwość regulacji wysokości półek i mocowania do frontu. Maksymalne obciążenie półki to 10 kg.

Aktywne filtry

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )