Silikony | kleje

Kleje, kleje kontaktowe i silikony

Silikony używane są w pomieszczeniach o dużej wilgotności, a więc przede wszystkim w kuchniach i łazienkach. Ich celem jest uszczelnienie oraz elastyczne wypełnienie łączonych krawędzi oraz spoin. Kleje i silikony mają również za zadanie eleganckie maskowanie szczelin oraz ochronę łączenia powierzchni, a zatem miejsc najbardziej narażonych na wilgoć i pęknięcia.

Hurtownia Matryk oferuje kleje i silikony oraz szeroką gamę kolorystyczną uszczelniaczy do blatu, które gwarantują łatwość czyszczenia i zachowanie higieny w kuchni dzięki zabezpieczeniu krawędzi przed powstawaniem trwałych zabrudzeń. Ich bardzo ważną cechą jest ograniczanie rozwoju grzybów i pleśni, które powodują między innymi szpecące naloty.

Klej kontaktowy, który oferujemy w hurtowni Matryk, pod odpowiednim dociskiem trwale łączy ze sobą dwa materiały. Czas jego wiązania jest stosunkowo krótki. Z pomocą kleju kontaktowego połączymy ze sobą większość dostępnych materiałów, w tym również powierzchnie pionowe.

Aktywne filtry

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )