Wyposażenie garderoby

Przydatne akcesoria do garderoby i pantografy

Wyposażenie garderoby w funkcjonalne półki i szuflady zapewnia komfort i wygodę przechowywania wszystkich ubrań. Przydają się wieszaki wysuwane oraz pantografy, półki na buty i wieszaki na spodnie. Sprawdzi się również wygodny i praktyczny kosz obrotowy, dzięki któremu można zyskać łatwy dostęp do całej zawartości półki.

Garderoba - zarówno ta w postaci szafy z drzwiami przesuwnymi, jak i odrębnego pomieszczenia - jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Wiele zależy jednak od tego, jakie jest wyposażenie garderoby. To dzięki niemu można utrzymać porządek w swoich rzeczach.

Półki z przegrodami czy pojemna szuflada to tylko niektóre przydatne akcesoria do garderoby, które idealnie posłużą do przechowywania drobnych rzeczy takich, jak: skarpetki, paski, krawaty czy apaszki.

Jeśli chodzi o przechowywanie odzieży, to sprawdzą się pantografy, które są wygodniejsze niż tradycyjne drążki. W wysokich szafach pozwalają optymalnie wykorzystać przestrzeń. Dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu można je zastosować w szafach różnej wielkości.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 40 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )