Profile ledowe

Profile ledowe – efektowne i trwałe

Technologia LED to przyszłość tak ważnej dziedziny życia, jaką jest oświetlanie pomieszczeń, elewacji czy też ulic. Już dziś z łatwością znajdziemy na rynku szereg produktów tego typu, do których należą m.in. taśmy LED, żarówki i świetlówki LED, zasilacze i wyłączniki LED, a ponadto oświetlenie uliczne i świąteczne LED oraz panele i profile ledowe.

Profile ledowe – rodzaje

Profile ledowe dostępne są w ogromnym, szerokim wyborze. Chodzi tu m.in. o takie produkty, jak profile LED aluminiowe surowe oraz anodowane, a także malowane, np. w kolorach białym, czarnym, brązowym, srebrnym czy szampańskim. Profile ledowe produkowane są też w wielu rozmiarach i kształtach, dzięki czemu można je wykorzystywać w rozmaitych okolicznościach czy aranżacjach – jako element bardzo efektowny, wybitnie dekoracyjny.

Profile ledowe – inne zalety

Profile ledowe są też niezwykle praktyczne. Przede wszystkim zwiększają trwałość taśmy LED znajdującej się w „korytku”, m.in. chroniąc ją przed kurzem. Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za zastosowaniem profili LED jest też ich funkcja odprowadzania ciepła uwalnianego przez diody.

Aktywne filtry

Pokazano 1-3 z 3 pozycji
Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )