Prowadnice dolnego montażu

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju akcesoria meblowe. W tej kategorii zebraliśmy prowadnice dolnego montażu do szuflad o rozmaitych wymiarach. Produkty te występują w wielu modelach, różniących się rozmaitymi parametrami, np. długością lub wysokością dopuszczalnego obciążenia oraz wieloma innymi cechami. Łączy je precyzja wykonania, trwałość oraz niezawodność podczas użytkowania.

Nasze prowadnice do szuflad dolnego montażu są dostępne w wielu modelach. W zależności od wersji, produkty mają różny zakres pracy, np. wysuw jest pełny lub ¾. Niektóre typy artykułów mają wbudowany system cichego zamykania oraz spowalniacze, zaś inne nie.

Ze względu na dużą różnorodność funkcji, wymiarów oraz innych cech, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem, który wyświetla się po przejściu na podstronę danego produktu.

Mamy m.in. artykuły:

  • StrongRide,
  • TIP-ON,
  • MODERN SLIDE
  • BLUMOTION.

Są przeznaczone do samodzielnego instalowania w przegrodach wykonanych różnego rodzaju materiału, choć polecamy je głównie do drewna.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 62 pozycji

Filtruj według

głębokość

głębokość

Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )