Wyłączniki

Nowoczesne jak wyłączniki LED

Współczesne włączniki i wyłączniki oświetlenia to ogromny wybór rozwiązań. W ofercie znajdziemy m.in. wyłączniki dotykowe, w tym takie z funkcją ściemniacza (aktywowaną przy długim przytrzymaniu całej powierzchni wyłącznika), wyłączniki bezdotykowe (wykrywające ruch na danym obszarze, stosowane np. w szafach), tradycyjne wyłączniki kołyskowe, wyłączniki barkowe, wyłączniki klawiszowe, wyłączniki zbliżeniowe oraz wyłączniki nożne, a także wyłączniki LED.

Wyłączniki LED – idealne dopełnienie oświetlenia LED

Wyłączniki LED to szeroka grupa produktów dostosowanych do potrzeb coraz większej grupy użytkowników oświetlenia LED. Taśmy LED, profile LED-owe czy też oprawy i lampki LED podszafkowe są obecnie bardzo modne. Nic dziwnego – idealnie podkreślają i podkręcają urok poszczególnych pomieszczeń, jak kuchnia, łazienka czy salon, ale również korytarzy i pasaży.

Wyłączniki LED – element LED-owej układanki

Oświetlenie LED to również szereg artykułów i rozwiązań uzupełniających, jak rozmaite przedłużacze do LED czy też ściemniacze służące do ustawiania poziomu jasności oświetlenia LED za pomocą pilota o określonym zasięgu (np. do 20 metrów).

Aktywne filtry

Pokazano 1-15 z 15 pozycji
Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )