Taśmy led

Taśmy LED – doskonałe uzupełnienie nowoczesnego wystroju

Taśmy LED to ciekawy element wystroju wnętrz, pozwalający w atrakcyjny sposób podkreślić szereg detali wyposażenia oraz ozdób różnorodnych pomieszczeń. Równocześnie jest to rozwiązanie bardzo uniwersalne, które sprawdza się w wielu miejscach – począwszy od korytarzy, przez poszczególne pokoje, aż po kuchnię czy łazienkę.

Taśmy LED szyte na miarę

Taśmy LED bardzo łatwo dostosować do potrzeb i wymagań konkretnego klienta; możemy je kupić w wybranej przez nas długości (np. 5 metrów) i szerokości (np. 8 milimetrów). Uzupełnieniem tego typu oświetlenia mogą być np. wyłączniki LED, profile LED-owe czy też lampki i oprawy LED podszafkowe.

LED – barwa i moc oświetlenia

Taśmy LED dostępne są też w wielu różnych odcieniach, idealnie dopasowanych do wystroju i klimatu wnętrza, w którym mają zostać zamontowane. Ich barwa może być np. biała ciepła, biała zimna albo biała neutralna. W zależności od potrzeb można też wybrać pożądaną moc (liczbę lumenów) poszczególnych punktów świetlnych.

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )