Kółka | ślizgi

Kółka meblowe

Kółka meblowe, które posiadamy w naszej ofercie, wykonane są z różnych tworzyw. Mogą znaleźć praktyczne zastosowanie w każdym rodzaju mebli, np. meblach biurowych, pokojowych, sklepowych, czy hotelowych.

Kółka meblowe, które są dostępne w naszym asortymencie, mają różne wymiary i zakresy obciążeń. Większość kółek jest przezroczysta, dzięki czemu będą one bardzo dyskretne i nie zaburzą estetyki całego mebla. Mogą wręcz stać się jego wizualnym dopełnieniem.

Zapraszamy do zakupu kółek meblowych w naszym sklepie internetowym lub odwiedzenia hurtowni akcesoriów meblowych Matryk i dokonania wyboru odpowiedniego produktu w atrakcyjnej cenie. W razie potrzeby nasi fachowcy służą kompleksową pomocą. Dzięki bogatej ofercie naszej hurtowni można kupić potrzebne kółka meblowe oraz inne akcesoria meblowe w jednym miejscu. Znajdujemy się w miejscowości Twardogóra, która jest położona między Ostrowem Wielkopolskim a Wrocławiem, w pobliżu trasy numer 25.

Aktywne filtry

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )