Szuflada comfort box

Szuflada jest zwykle traktowana jako standardowy element mebla i rzadko kto poświęca jej szczególną uwagę. Niezależnie od tego, czy stanowi jedną z części wyposażenia mebli kuchennych czy łazienkowych, warto dobrać jej parametry idealnie do naszych potrzeb.

Uniwersalna szuflada Comfort Box

Comfort Box to wysokiej jakości szuflady systemowe wykonane z użyciem nowoczesnych technologii. Możliwość pełnego wysunięcia w szufladach Comfort Box oznacza maksymalną wygodę i dostęp do najgłębiej położonych produktów. Mechanizm cichego domyku oraz gładko działające prowadnice dają najwyższy komfort użytkowania.

Szuflada Comfort Box

Dla producentów szuflad Comfort Box komfort i wygoda to ważne zagadnienie i umiejętnie zagospodarowują przestrzeń szaf zgrabnymi szufladami. Dlatego właśnie tego typu produkty są chętnie kupowane.

Hurtownia Matryk oferuje gamę modeli szuflad Comfort Box, które różnią się między sobą szczegółami takimi, jak dostępne wysokości. Wygodne i nowoczesne szuflady Comfort Box, które nasza hurtownia proponuje w różnych rozmiarach, posiadają udźwig do 35 kg i regulację frontu 2D.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Filtruj według

głębokość

głębokość

Kolor

Kolor

Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )