Mocowanie półek | podpórki

Uchwyty do półek i podpórki

Uchwyty do półek to niepozorne elementy, bez których trudno jest przymocować półki. Wykonane są zwykle z dość wytrzymałego metalu, tak aby były w stanie unieść ciężar przedmiotów, które się tam znajdują.

W naszej ofercie można znaleźć różnorodne uchwyty do półek i podpórki. Uchwyty różnią się między sobą wielkością, sposobem montażu oraz przeznaczeniem. Dzięki nim można zamontować półkę w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Jeśli dobierze się odpowiednio wytrzymałe i trwałe uchwyty do półek, bez obaw można je maksymalnie obciążyć. Można też w razie potrzeby zwiększyć ilość uchwytów. Wysokiej jakości podpórki oraz uchwyty do półek są gwarancją komfortu i prostego montażu mebli.

W hurtowni akcesoriów meblowych Matryk oferujemy różnego rodzaju uchwyty do półek oraz podpórki, które są niezbędne do właściwego zamontowania półek. Wybierając odpowiedni model, można ich użyć do półek drewnianych, metalowych, czy wykonanych z innych tworzyw.

Aktywne filtry

Pokazano 1-12 z 12 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )