Gtv

Hurtownia Matryk posiada różnego rodzaju akcesoria meblowe firmy GTV. Należą do nich między innymi zawiasy oraz prowadnice. Zapraszamy do zapoznania się - zarówno online, jak i osobiście - z ofertą naszej hurtowni.

Zawiasy GTV

Zawiasy GTV to jedna z naszych propozycji. Przeznaczone są do mocowania na drzwiczkach meblowych i umożliwiają sprawne otwieranie i zamykanie szafek. Wykonane są z wytrzymałej stali i charakteryzują się długotrwałą żywotnością.

Zastosowanie zawiasów GTV

Zawiasy GTV znajdują zastosowanie w różnego rodzaju meblach – szafkach kuchennych, meblościankach czy meblach biurowych. Proponowane przez naszą hurtownię zawiasy GTV z łatwością można dopasować do własnych potrzeb.

Prowadnice GTV

Prowadnice GTV znacząco ułatwiają płynne otwieranie i zamykanie szuflad, nawet gdy te są znacznie obciążone. Prowadnice wykonane są a wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą spełniały swoją funkcję przez wiele lat. Warto zwrócić uwagę na prowadnice GTV, które posiadają spowalniacz.

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )