Gniazda wpuszczane

Gniazda wpuszczane – idealne nie tylko do biura

Gniazda wpuszczane to przydatne i bardzo praktyczne rozwiązanie, wykorzystywane m.in. we współczesnych przestrzeniach biurowych; trudno sobie wyobrazić nowoczesne biuro z plątaniną kabli leżących na wierzchu i utrudniających pracę. Ze względu na ich funkcjonalność gniazda wpuszczane można oczywiście zastosować również w warunkach domowych, i to nie tylko w kącikach przeznaczonych do pracy.

Gniazda wpuszczane – dostępne rozwiązania

Gniazda wpuszczane to m.in. takie produkty, jak wpuszczany przedłużacz biurkowy na kilka gniazd z uziemieniem czy też przedłużacz biurkowy wpuszczany prostokątny z panelem gniazd ułożonych horyzontalnie. Niektóre gniazda wpuszczane wyposażone są dodatkowo w niezwykle przydatne wyjścia USB.

Estetyczne i wielobarwne gniazda wpuszczane

Funkcją tego typu artykułów jest nie tylko porządkowanie przestrzeni, ale i wzrost jej estetyki. W doborze idealnego produktu do konkretnego wnętrza pomóc może paleta różnych barw, w jakich gniazda wpuszczane są dostępne; chodzi tu m.in. o biel, czerń oraz kolor srebrny czy też aluminium.

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji
Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )