Systemy drzwi przesuwnych

SYSTEMY DO DRZWI PRZESUWNYCH 

Hurtownia akcesoriów meblowych Matryk oferuje systemy do drzwi przesuwnych oraz akcesoria do szaf przesuwnych.

Aby optymalnie wykorzystać przestrzeń w domu lub biurze, warto zastosować system drzwi przesuwnych. Takie rozwiązanie optycznie powiększa pomieszczenie oraz nie zabiera dodatkowej przestrzeni na otwieranie, przez co można dowolnie zagospodarować powstałą w ten sposób przestrzeń.

Najczęściej wybieranymi drzwiami przesuwnymi są drzwi gładkie lub z lustrem. Pozwalają one dyskretnie wyodrębnić przestrzeń, jednocześnie optycznie powiększając pomieszczenie, w którym się znajdują. Jest to rozwiązanie nie tylko wygodne, ale i bardzo funkcjonalne. Wybór produktów w ramach naszej oferty pozwala dopasować system drzwi przesuwnych do stylu domu czy biura.

Drzwi przesuwne, w przeciwieństwie do drzwi otwieranych tradycyjnie, nie zajmują dodatkowej przestrzeni podczas otwierania szafy. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się każdy kawałek wolnej przestrzeni. W naszej ofercie znaleźć można nie tylko systemy do drzwi przesuwnych, ale i różnego rodzaju akcesoria do szaf przesuwnych takie, jak np. prowadniki, łączniki, teowniki, okucia, szyny górne i dolne oraz samodomykacze.

Aktywne filtry

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )