Blum

Hurtownia Matryk oferuje różnego rodzaju akcesoria meblowe Blum. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem okuć meblowych zarówno online, jak i bezpośrednio w naszej hurtowni. Nasi sprzedawcy chętnie doradzą w wyborze odpowiednich produktów.

Akcesoria meblowe Blum

Blum to istniejąca od 1952 roku firma, która produkuje wysokiej jakości akcesoria meblowe. Zaczęło się nietypowo - od hufnali, czyli nitów antypoślizgowych na podkowy. Pierwsze akcesoria meblowe Blum pojawiły się w 1958 roku i były to okucia do drzwi, okien i mebli. W 2013 roku system hamowania Blumotion - służący do delikatnego i cichego zamykania frontów uchylnych, drzwi szafek i szuflad - został wyróżniony nagrodą European Inventor Award.

Zawiasy meblowe Blum

Zawiasy meblowe Blum to jedna z naszych propozycji tego producenta. Są one przeznaczone do mocowania na drzwiczkach mebli i umożliwiają sprawne otwieranie i zamykanie szafek. Zawiasy Blum wykonane z wytrzymałej stali i cechuje je długotrwała żywotność, ponieważ są odporne na odkształcanie oraz na korozję. Przez wiele lat można liczyć na ich bezawaryjne działanie oraz dobrą stabilność całej konstrukcji mebla.

Prowadnice Blum

Prowadnice do szuflad Blum to wysokiej jakości produkty, które zapewniają ich komfortowe użytkowanie. To one odpowiadają za płynne otwieranie i zamykanie szuflad, nawet gdy są znacznie obciążone. Prowadnice Blum do szuflad to stosunkowo prosty mechanizm, który działa bezawaryjnie. Montaż prowadnic jest bezproblemowy i może zostać wykonany we własnym zakresie. Wymiary produktów można dopasować do indywidualnych potrzeb, ponieważ odpowiadają najpopularniejszym wymiarom mebli.

Siłowniki do szafek kuchennych Blum

Siłowniki do szafek kuchennych Blum przeznaczone są do montażu w górnych frontach uchylnych. Wysokiej jakości podnośniki pozwolą na podniesienie frontu przy użyciu niewielkiej siły. Kolekcja podnośników Aventos wyposażona jest w nagrodzony w 2013 roku system hamowania Blumotion, który zapewnia delikatny i cichy domyk.

Okucia meblowe Blum

Oferowane przez nas okucia meblowe Blum znacząco zwiększają funkcjonalność szafek. Są to produkty cechujące się solidnością i wysoką jakością wykonania, co ma istotne znaczenie zwłaszcza w przypadku szafek, które są często otwierane i zamykane. Dzięki naszej zróżnicowanej ofercie można kupić okucia meblowe Blum w jednym miejscu. Miejscowością, w której znajduje się nasza hurtownia jest Twardogóra. Położona jest między Ostrowem Wielkopolskim a Wrocławiem, w pobliżu trasy numer 25.

Aktywne filtry

Pokazano 1-23 z 23 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )