Systemy podnośników klapowych

SYSTEM PODNOŚNIKÓW KLAPOWYCH

Systemy podnośników klapowych, które oferujemy, przeznaczone są do zamontowania przy frontach uchylnych. Umożliwiają ich łatwe otwieranie i zamykanie. Cechują się długotrwałą żywotnością, ponieważ są odporne na uszkodzenia mechaniczne. Można je samodzielnie zainstalować za pomocą prostych narzędzi.

Najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w zabudowie kuchennej pozwalają stworzyć estetyczną oraz bardzo funkcjonalną przestrzeń. Jednym z takich rozwiązań są systemy podnośników klapowych. Sposób otwierania mebli jest istotny zwłaszcza w niewielkiej kuchni, w której liczy się każdy centymetr wolnej przestRzeni. Otwierane w tradycyjny sposób szafki zwykle pomniejszają już i tak ciasną przestrzeń.

Jeszcze do niedawna otwieranie frontów uchylnych w kuchni przysparzało sporo problemów. Szafki otwierane uchylnie dzięki systemom podnośników klapowych nie tylko nie przeszkadzają w codziennym funkcjonowaniu, ale też nie kolidują z innymi szafkami. Systemy podnośników klapowych powodują, że nawet niewysoka osoba bez większego wysiłku może otworzyć front uchylny.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 53 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )