Szuflada gtv modern box

Hurtownia akcesoriów meblowych Matryk oferuje produkty takie, jak szuflada Modern Box, wkład drewniany regulowany czy boki perforowane.

Szuflada Modern Box

Szuflady Modern Box to jeden z najnowocześniejszych systemów szuflad na polskim rynku. Sprawdza się idealnie w meblach kuchennych i łazienkowych. Fakt, że szuflada Modern Box posiada wysoką jakość, został potwierdzony certyfikatami wystawionymi przez międzynarodowe ośrodki badawcze.

Szuflada Modern Box

Szuflady pozwalają na efektywne segregowanie przedmiotów i ich przechowywanie. W ten sposób łatwiej jest zachować porządek, niż w przypadku dużych i głębokich szafek. Szuflada Modern Box umożliwia swobodny dostęp do przechowywanych rzeczy dzięki możliwości wysunięcia jej poza korpus mebla.

Szuflady. Twardogóra

Zapraszamy do zakupu szuflad Modern Box, wkładów drewnianych regulowanych, boków perforowanych oraz pozostałych produktów firmy GTV. Można to zrobić online lub odwiedzić hurtownię akcesoriów meblowych Matryk znajdującą się w miejscowości Twardogóra. Łatwo u nas dokonać wyboru odpowiednich produktów w atrakcyjnej cenie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 42 pozycji

Filtruj według

głębokość

głębokość

Kolor

Kolor

Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )