Prowadnice do szuflad

PROWADNICE

Prowadnice szuflad mają znaczący wpływ na komfort ich użytkowania. To one odpowiadają za płynne otwieranie i zamykanie, nawet gdy szuflady są maksymalnie obciążone. W naszej ofercie znajdują się prowadnice szuflad rolkowe i kulkowe. Posiadamy asortyment zawierający prowadnice meblowe do dolnego montażu oraz prowadnice do szuflad cichy domyk.

Prowadnice szuflad rolkowe są zwykle używane do szuflad meblowych, w których prowadnica jest zainstalowana na dole systemu. Jest to stosunkowo prosty mechanizm, dlatego samodzielny montaż prowadnic do szuflad rolkowych nie sprawia większych problemów. Prowadnice meblowe w naszej ofercie są wykonane z wysokiej jakości stali oraz wytrzymałej rolki plastikowej. Wymiary konkretnych prowadnic do szuflad można dopasować do indywidualnych potrzeb, ponieważ odpowiadają najpopularniejszym wymiarom mebli.

W ofercie hurtowni akcesoriów meblowych Matryk można znaleźć różne modele prowadnic do mebli kulkowych. Prowadnice szuflad kulkowe mają nieco bardziej złożoną konstrukcję niż prowadnice rolkowe. Wynika to z zastosowania metalowych kulek, co zwiększa możliwość ich dociążenia nawet do 50 kg. Wszystkie prowadnice meblowe posiadają informację o maksymalnym możliwym obciążeniu.

Warto zwrócić uwagę na prowadnice do szuflad „cichy domyk”, które posiadają mechanizm spowalniający. Powoduje on, że szuflada będzie zamykać się bardzo cicho. Prowadnice do szuflad posiadają także blokadę wysuwu, dzięki której zyskujemy pewność, że szuflada nie wypadnie.

Prowadnice do szuflad dolnego montażu mocowane są pod szufladą. Zapewniają płynny ruch oraz możliwość obciążenia szuflady nawet do 30 kg. Dostępne w różnych wymiarach, najczęściej dostępne są w opcji pełnego wysuwu.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 87 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )