Szuflada strongmax

Urządzenie kuchni, która będzie dobrze służyła przez wiele lat, wymaga zastosowania nowoczesnych i wytrzymałych rozwiązań tak w przypadku mebli, jak akcesoriów.

Z tego powodu w naszej ofercie znalazły się szuflady StrongMax, które charakteryzują się dużą wytrzymałością, nie tylko na obciążenie, ale także uszkodzenia mechaniczne. Nawet najdrobniejsze elementy tych produktów zostały wykonane z wytrzymałych materiałów, zaś ich mechanizm działa płynnie i cicho. Dzięki temu codzienne, wielorazowe korzystanie z naszych artykułów jest wygodne, szybkie i bezproblemowe.

Strong Max szuflada

Zadbaliśmy o to, by produkty, które zamieściliśmy w ofercie, były jednocześnie funkcjonalne i estetyczne. Przegrody mają więc piękne, neutralne kolory w chłodnych tonach, które wzmacniają efekt, jaki daje nowoczesny design. Ponadto biel ścianek optycznie powiększa przestrzeń wewnątrz przegrody, zaś modele w kolorze szarym są dobrze widoczne i mogą stanowić ciekawy kontrast w jasnych pomieszczeniach.

Produkty te są pojemne, co ułatwia przechowywanie dowolnych artykułów.

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Filtruj według

Kolor

Kolor

Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )