Akcesoria biurowe

Przepusty kablowe i kratki wentylacyjne

Oferujemy wiele rodzajów produktów przydatnych w trakcie pracy w biurze. Należą do nich przepusty kablowe, kratki wentylacyjne oraz inne akcesoria biurowe, np. magnesy meblowe i zamki do szafek, kółka meblowe oraz przydatne zaślepki samoprzylepne.

Przepusty kablowe umożliwiają dogodne poprowadzenie kabla do sprzętu elektronicznego, jednocześnie maskując otwór w biurku. Tego typu akcesoria biurowe posiadamy w różnych kształtach i kolorach, co pozwala na odpowiednie dopasowanie przepustów do mebli. Przepusty kablowe to akcesoria biurowe, które umożliwiają zachowanie porządku w miejscach, gdzie kable ograniczałyby dostępną powierzchnię.Ważnym aspektem jest wyposażenie biura w odpowiednio dobraną wentylację. Jej funkcjonalność zależy od wielkości pomieszczeń, liczby pracowników oraz urządzeń, które wytwarzają duże ilości ciepła. Częścią instalacji wentylacyjnej są kratki wentylacyjne, które służą do zamaskowania otworów wentylacyjnych i nadania właściwego kierunku strumieniowi powietrza. Są one zwykle ukryte w ścianie.

Aktywne filtry

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )