Okucia

Okucia meblowe – niezbędna kropka nad i

Akcesoria i okucia meblowe to zwykle niewielkie elementy, jednak ich wpływ na funkcjonalność mebli czy też sprzętów, w których zostały zamontowane bywa ogromny. Ich niezawodna, bezawaryjna i cicha praca jest bardzo istotna, aby móc poczuć się komfortowo zarówno we własnym domu, jak i w miejscu pracy.

Okucia meblowe – szeroka grupa produktów

Okucia meblowe to wyjątkowo szeroka grupa produktów, pośród których możemy wyróżnić m.in. takie wyroby, jak zawiasy, prowadniki z łożyskiem i niełożyskowane, mocowania do płyt i zaczepy, klipsy toru dolnego, domykacze, amortyzatory, kątowniki, rygle, gałki, uchwyty czy krzyżaki do szkła.

Okucia meblowe – zastosowania

Systemy okuć są niezbędne właściwie w każdym mieszkaniu czy budynku publicznym, np. w ogólnodostępnych kabinach toaletowych; to dzięki nim drzwi czy meble mogą być w ogóle użytkowane. Okucia meblowe znajdują zastosowanie m.in. w drzwiach w różnego rodzaju mebli, w szklanych gablotach czy też innych elementach przeszklonych.

Aktywne filtry

Pokazano 1-16 z 16 pozycji
Kategorie

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )