Kosze cargo

KOSZE CARGO

Oferujemy różnego rodzaju kosze cargo, które sprawdzą się wszędzie tam, gdzie chcemy wykorzystać kłopotliwą, nieustawną przestrzeń. Kosze cargo są alternatywą dla zwykłych półek, które bywają niezbyt wygodne.

Kosze cargo są najczęściej zbudowane z drutu o niewielkiej średnicy, który pokryty jest chromem lub specjalna farbą. Konstrukcja opiera się na prowadnicach, dzięki czemu mamy możliwość sprawnego i cichego wysuwania koszy. Odpowiednio dobrane kosze cargo mogą spełniać swoją funkcję w każdej, nawet najbardziej wąskiej i nieustawnej szafce.

Kosze cargo są lżejsze i poręczniejsze oraz bardziej ergonomiczne od tradycyjnych szuflad, ponieważ możemy dzięki nim zagospodarować trudno dostępne przestrzenie w szafkach narożnych. Są niezwykle funkcjonalne, a co najważniejsze - łatwe do wysuwania. Funkcjonalność tego typu koszy powoduje, że istnieje możliwość dostania się jednocześnie do zawartości całej szafki. Nadają się również do przechowywania przedmiotów o większych gabarytach. Pamiętajmy jednak, że należy dostosować kosze cargo do rozmiarów poszczególnych szafek.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 48 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )