Wkręty | śruby | łączniki | kołki

Wkręty meblowe, śruby łączące, okucia łączące i złącza

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą hurtowni akcesoriów meblowych Matryk. Proponujemy między innymi różnego rodzaju wkręty meblowe, śruby łączące do blatów, okucia łączące i złącza.

Wkręty meblowe, śruby łączące, okucia łączące i złącza są popularne między innymi w przemyśle meblarskim. Wkręty meblowe, które oferujemy, znajdują jednak różnego rodzaju zastosowania w poszukiwanych przez naszych Klientów rozwiązaniach.

Zapraszamy do zakupu wkrętów meblowych, śrub i łączników za pośrednictwem naszej strony internetowej lub odwiedzenia hurtowni akcesoriów meblowych Matryk i dokonania wyboru odpowiednich wkrętów meblowych w konkurencyjnych cenach. Dzięki bogatej ofercie naszej hurtowni można kupić potrzebne wkręty meblowe oraz inne akcesoria meblowe w jednym miejscu. Miejscowością, w której znajduje się nasza hurtownia akcesoriów meblowych jest Twardogóra. Położona jest pomiędzy miastami Ostrów Wielkopolski oraz Wrocław, w pobliżu trasy numer 25.

Aktywne filtry

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )