Uchwyty meblowe

UCHWYTY

W asortymencie hurtowni Matryk znajdują się różnego rodzaju akcesoria meblowe, między innymi przydatne w każdym domu i biurze uchwyty do mebli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Uchwyty meblowe spełniają nie tylko funkcje praktyczne, ale i estetyczne. Mogą być idealną ozdobą każdego rodzaju drzwiczek i szuflad. Gałki meblowe dostępne w ofercie hurtowni akcesoriów meblowych Matryk wyróżniają się ciekawym i bardzo zróżnicowanym wzornictwem.

Chętnie pomagamy naszym Klientom w wyborze idealnie dopasowanego produktu. Uchwyt meblowy można dobrać nie tylko na podstawie rozstawu otworów w meblach, ale też ze względu na kolorystykę. Do najbardziej dekoracyjnych i estetycznych uchwytów meblowych należą modele o niebanalnym kształcie lub fakturze. Hurtownia akcesoriów meblowych Matryk oferuje wiele kolorów oraz stylów wykonania uchwytów do mebli.

Gałki meblowe są bardzo funkcjonalnymi akcesoriami wykorzystywanymi w bieżącym użytkowaniu szafek i szuflad. Dobór odpowiednich gałek należy uzależnić między innymi od rozstawu otworów wykonanych w meblach. Dzięki temu można zakupić odpowiednie uchwyty do mebli pokojowych czy biurowych i być pewnym ich dokładnego dopasowania do frontów szafek meblowych, szuflad, i innych części mebli. Gałki meblowe dostępne w naszym sklepie są wykonywane różnych materiałów i charakteryzują się urozmaiconym wzornictwem.

Uchwyty do mebli pokojowych, które oferujemy, dostępne są zarówno w sprzedaży online, jak i w naszej hurtowni akcesoriów meblowych Matryk znajdującej się w miejscowości Twardogóra. Położona jest ona między Ostrowem Wielkopolskim a Wrocławiem, w pobliżu trasy numer 25.

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu i odwiedzenia hurtowni Matryk.

Aktywne filtry

Pokazano 1-24 z 123 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )