Rejs

Często to od najmniejszych elementów zależy klimat całego pomieszczenia, a produkty takie, jak uchwyty potrafią dodać szafkom czy szafom wyrazu. Jeśli zależy Ci na nowoczesnym wnętrzu, w którym pierwsze skrzypce grają minimalistyczne, lecz wyraziste akcenty, polecamy produkty z tej kategorii.

Rejs akcesoria meblowe

Okucia z tej kolekcji charakteryzują się pięknymi, prostymi liniami oraz neutralnymi barwami, co nadaje im nowoczesnego, uniwersalnego, a przy tym niezwykle luksusowego wyglądu. Dwie wersje kolorystyczne, czarny mat oraz połyskujące aluminium, pozwalają na stworzenie ciekawych połączeń z frontami w różnych odcieniach, np. beżowym, białym czy brązowym.

Rejs okucia meblowe są nie tylko piękne, ale i praktyczne. Prosta forma akcesoriów, dzięki której prezentują się wyjątkowo efektownie i nowocześnie, sprawia, że łatwo się je czyści. Mają gładką powierzchnię, więc kurz nie wnika w zagłębienia, profilowania czy szczeliny.

Nasze uchwyty są łatwe w montażu, więc samodzielne przymocowanie ich do frontów szaf, nie jest czasochłonne.

Aktywne filtry

Pokazano 1-15 z 15 pozycji

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu ( więcej informacji )